Nie waham się napisać rekomendacji dla pani Małgorzaty Trojanowskiej. Od początku naszej współpracy znam ją jako osobę otwartą z szerokim wachlarzem umiejętności. Jest kreatywna, ale jednocześnie potrafi wsłuchać się w życzenia i oczekiwania klientów. Rekomenduję i polecam.

Katarzyna Goławska
Piekarnia Kuźmiuk
www.piekarnia-kuzmiuk.pl

Polecam Panią Małgorzatę z całego serca. Od pierwszej chwili słucha klienta, ale też fachowo kieruje całym procesem tworzenia logo. Wkłada całe serce w swoją pracę i jest zaangażowana, profesjonalna i kreatywna. Pomaga nie tylko jeśli chodzi o swoją dziedzinę, ale doradza również w doborze drukarni i wszystkich rzeczy związanych z końcowym efektem. Miła , sympatyczna, ale również terminowa i konkretna.
Idealna osoba w idealnym miejscu 🙂
Gorąco polecam 🙂

Agata Szydłowska
Protetyka Słuchu

Bardzo cenię sobie współpracę z Małgosią. Przygotowuje projekty zgodnie z moją wizją i preferowanym stylem. Słucha uważnie, działa jak błyskawica ;), jest pełna energii i zaangażowania. Dzięki temu każdy z dotychczas zrealizowanych przez nas pomysłów jest autentyczny, prawdziwy i oddaje dokładnie to, o co nam chodziło.

Justyna Zańko
Fundacja Muzyczna Virtuoso
www.fundacjavirtuoso.com

Współpraca z Gosią Trojanowską była czystą przyjemnością. Profesjonalizm, pasja i zaangażowanie oraz mnóstwo dobrych pomysłów… Lepszego webmastera nie mogłam sobie wymarzyć!

Alicja Wisniewska
Alefoto
www.alefoto.eu

Współpraca oparta na solidnym profesjonalizmie i przesympatycznej obsłudze … serdecznie polecam!!!

Jakub Sidorowicz
Fullmed
www.full-med.com.pl

Z Gosią Trojanowską współpracuję przy budowaniu własnej marki BiziTok Małgorzata Szczepańska.
Gosia jest autorką mojego logo, wizytówki, wielu grafik na social media, produktów marketingowych oraz strony internetowej.
Wielkim atutem jest fakt, iż Gosia oprócz wykonywania pięknych grafik tworzy strony internetowe, ponieważ dzięki temu wszystko w mojej marce jest spójne. Do każdego zlecenia podchodzi bardzo indywidualnie i nie spocznie dopóki nie zobaczy błysku w oczach klienta przy oglądaniu efektów jej pracy. Zawsze ma do zaproponowania kilka wersji produktu i naprawdę zależy jej na tym, aby wersja finalna spełniała oczekiwania klienta. Bardzo cenię sobie świetną komunikację na łączach telefonicznych czy internetowych, gdy nie mamy możliwości na osobiste spotkanie, a także szybką realizację projektów. Mogłabym pisać dalej, ale wspomnę jeszcze tylko, że wciąż się rozwija, jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, szkoli się u najlepszych. Po prostu polecam!

Małgorzata Szczepańska
Szkoła Języka Angielskiego Bizitok
www.bizitok.com

Firma Full Med Plus Kinga Michalik-Popiela z przyjemnością poleca usługi graficzne Pani Małgorzaty Trojanowskiej.
Pełen profesjonalizm, duża kreatywność, indywidualne podejście i morze cierpliwości 🙂 Strona została wykonana szybko, oraz dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb.
Pani Małgosia kompetentnie i z ogromną cierpliwością tworzy strony internetowe. Potrafi doradzić, oraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Nasza strona www.fullmedplus.pl , to efekt pracy Pani Małgosi. Dziękujemy 🙂

Kinga Michalik-Popiela
Full Med Plus
www.fullmedplus.pl

Z pełną świadomością i odpowiedzialnością, pragnę polecić Panią Małgorzatę Trojanowską jako osobę profesjonalną, pełną zaangażowania, posiadającą talent artystyczny, doskonałe wyczucie i świetny warsztat techniczny. Ponadto Pani Małgorzata doskonale potrafi wyczuć intencje klienta, trafnie doradzić, ale także nie boi się od-radzić i taktownie sprzeciwić się pomysłom, które jej zdaniem, nie do końca są trafne.
Już pierwszy projekt doskonale oddawał to, co było naszym pierwotnym zamysłem: prostotę, przejrzystość i profesjonalizm.
Na zakończenie chciałbym nadmienić, że Pani Małgorzata jest osobą otwartą, godną zaufania oraz rzetelnie wywiązującą się z ustalonych terminów. Kierujemy się do niej zawsze, gdy podejmujemy nasze działania marketingowe.

Andrzej Derewecki
Scandiahome

Współpraca przy tworzeniu logo oraz grafik na stronę internetową dla szkoły Tongue-Twister przebiegła bardzo sprawnie i kreatywnie. Otrzymałem wiele propozycji do wyboru, a każda moja sugestia była wcielona w życie w tempie expresowym.
Bardzo miły kontakt, terminowość i profesjonalne podejście sprawiło, że z czystym sumieniem polecam tą firmę.

Kacper Ziejewski
Tongue-Twister School
www.tongue-twister.eu

Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Polecam Małgorzatę każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm, zaangażowanie, terminowość, kreatywność i świetny kontakt z klientem. Oryginalne projekty, dbałość o szczegóły i wysoka jakość pracy, to elementy wspierające wizerunek firmy na rynku.

Robert Pankowski
Redplus
www.redplus.pl

Współpraca z Panią Małgorzatą to sama przyjemność! Profesjonalne i zindywidualizowane podejście do tematu, bardzo krótki czas realizacji, doskonały kontakt z klientem w każdej fazie projektu – to tylko nieliczne z ogromu zalet współpracy. Jeśli nie wiesz jak ze smakiem ubrać swoje pomysły w słowa i obrazy – nie czekaj, odezwij się do Pani Małgorzaty już dziś! 🙂

Sylwia Osiecka
Szkoła Języków Obcych Flying School
www.flyingschool.edu.pl

Miałam przyjemność współpracować z Panią Małgorzatą w ramach organizowanych kampanii reklamowych i marketingowych.
Pani Małgorzata wykazała się ogromną wiedzą, profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jest osobą niezwykle kreatywną i pełną pomysłów. Rzetelną i chętną do współpracy. Jej projekty były innowacyjne i oryginalne, co przyczyniło się do poprawy wizerunku firmy.

Magdalena Wysokińska
SPORTSpark Siłownia & Fitness

Do pracy nad moją stroną poszukiwałam kogoś, kto połączy zarówno profesjonalne jak i kreatywne podejście. Małgosia posiada nie tylko wiedzę w swoim zakresie, ale również nowoczesne i zawsze świeże spojrzenie.
Jest przy tym otwarta na propozycje i co było dla mnie największym atutem tej współpracy, w pełni angażuje się w wykonywany projekt.
Praca z Małgosią była dla mnie czystą przyjemnością, a internetowy świat, stał się zdecydowanie przyjemniejszy 🙂

Edyta Derda
Family and Wedding Photographer
www.edytaderda.com

Z Panią Małgorzatą Trojanowską współpracowałam przy tworzeniu mojej strony ragaszma.pl. Pani Małgorzata wniosła bardzo dużą wartość w proces urzeczywistnienia mojej wizji – z trafionymi pomysłami, bezcennym doświadczeniem, poczuciem estetyki i zdolnościami interpersonalnymi. Przedstawiane przez Panią Małgorzatę propozycje były zawsze bardzo dobrze przemyślane, szczegółowo dopracowane i zespolone z moimi wyobrażeniami. Wie, czego klient oczekuje i potrafi się z tym zmierzyć. Nie unika nawet najtrudniejszych wyzwań. Ale przede wszystkim jest osobą entuzjastycznie nastawioną do ludzi i pracy, ma ogromną wiedzę i intuicję. Wielokrotnie przekonałam się, że Pani Małgorzacie można w pełni zaufać. Z pełnym uznaniem mogę ją polecić.

dr Lucyna Cynarzewska-Wlaźlik
Redaktor i Korektor tekstów
www.ragaszma.pl